Виробництво котлів у Хмельницькому

Наша компанія здійснює виробництво котлів Хмельницький опалення бренду «Брік» і пропонує дані прилади до реалізації жителям Хмельницького. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, число яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів у Хмельницькому засноване на застосуванні сучасного обладнання і сучасних технологій, тому котли опалення «Brick» славляться надійністю і довговічністю.

Котли «Brick»: види палива

Сучасний ринок, завдяки використовуваній в наш час раціональності та безвідходності виробництва, пропонує такі види палива (котли Брік Хмельницький працюють з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, сформованих на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (свої умови при цьому задають і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів за цим параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 гривень, паливних гранул темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, як правило, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в купівлі опалювального агрегату, прагнуть купити котел від виробника Хмельницький, так як відсутність посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на товар.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Хмельницькому, наша фірма не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, а тому ми висуваємо кращі пропозиції щодо вартості, при тому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо своїх покупців такими приємними бонусами:

 • Котли Brick показують максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також і з сирими (прийнятна вологість – до 70%) його аналогами.
 • На будь-який агрегат компанія надає повну гарантію.
 • Клієнт отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку наявну в каталозі модель.
 • Ми даємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вибрати ідеально підходячу параметрам приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Хмельницький, ми демонструємо клієнту реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні лише повідомити про дату вашого візиту): підключений до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності або кількість вироблених гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку сталі, товщину сталі, розмір котла, потужність, а також надійність супутнього обладнання – на цих параметрах ґрунтується вартість.